Wedding Planner

“Bo w życiu najważniejsze są chwile”

Wedding & Event Planner

Zaplanuj swój ślub lub event korzystając z naszego doświadczenia!

Dlaczego warto podjąć ze mną współpracę!

Oszczędzasz cenny czas

Przygotowanie ślubu i wesela to nie lada wyzwanie, które wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Już dla doświadczonego Konsultanta Ślubnego jest to praca wymagająca wielu godzin pracy przy znalezieniu wymarzonego miejsca na wesele, odpowiednich podwykonawców, ustaleniu budżetu, rozpisaniu listy zadań, spotkaniach, podpisywaniu umów i wielu innych rzeczach związanych z organizacją uroczystości. Mówi się, że przygotowanie jednego ślubu to ok. 300 godzin pracy. Beautiful Moments jest dla Was idealnym rozwiązaniem jeśli nie macie tego czasu.

Dobrze zaplanujesz budżet

Rolą Konsultanta Ślubnego jest pilnowanie wyznaczonego przez Parę Młodą budżetu. W Beautiful Moments poznajemy wcześniej budżet ślubny Pary Młodej i pracujemy tak, aby go nie przekroczyć. Współpracując z najlepszymi podwykonawcami szukamy najkorzystniejszych rozwiązań finansowych, negocjujemy za Was warunki umów i ewentualne rabaty. Dzięki nam nie poniesiesz zbędnych kosztów, a pieniądze przeznaczone na organizację uroczystości wydasz w odpowiedni sposób nie musząc się martwić o niezaplanowane koszty.

Niczym się nie martwisz

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, organizacja ślubu i wesela to ogromne przedsięwzięcie. Podczas przygotowań często pojawiają się problemy związane z treścią umów, terminami, samym szukaniem usługodawców, pilnowaniem budżetu. Naszą rolą jest dopilnowanie wszystkich szczegółów związanych ze ślubem, wyborem podwykonawców, sprawdzeniem zapisów umów, późniejszą kontrolą podwykonawców, rozwiązywanie problemów i sytuacji awaryjnych tak, abyście nie musieli się o nic martwić. Zależy nam na Waszym spokoju i czerpaniu tylko radości z przygotowań.

Uzyskasz spójny motyw ślubu i wesela

Wybór motywu przewodniego uroczystości jest bardzo ważny. Para Młoda często nie wie jak się za to zabrać. Rolą Konsultanta Ślubnego jest pomoc w doborze motywu przewodniego i takie dostosowanie elementów ślubu i wesela aby całość była spójna. Musimy tutaj pamiętać o połączeniu takich elementów jak kwiaty, scenografia i dekoracje, zaproszenia i papeteria weselna ale również buty panny młodej, kolor sukni druhen czy elementy stroju pana młodego. Często zdarza się, że po poznaniu Pary Młodej od razu mamy pomysł na motyw przewodni, który idealnie wpasuje się w charakter uroczystości i usposobienie narzeczonych.

Korzystasz z wiedzy i doświadczenia

Ile razy planowałeś swój ślub? Czy wiesz jak wybrać DJ’a, fotografa, kamerzystę, dekoratora czy innego usługodawcę? Na które zapisy w umowie musisz zwrócić uwagę, a na które nie powinieneś wyrazić zgody? Jak usadzić gości przy stołach okrągłych, a jak przy prostokątnych? Kiedy zamówić suknię? Jakie zaproszenia i papeterię wybrać? Jak zorganizować ślub w plenerze? Wybierając współpracę z Beautiful Moments korzystasz z naszej wiedzy i doświadczenia. Praca przy ślubach i weselach to nasza wieloletnia pasja, w którą wkładamy całe serce. Dzięki nam masz pewność, że Twój ślub i wesele będzie niezapomnianym przeżyciem zorganizowanym profesjonalnie i z miłością.

Masz gwarancję udanej uroczystości

Minął już rok przygotowań i teraz martwisz się jak będzie wyglądał Twój wymarzony dzień ślubu? Musisz wiedzieć, że w dniu uroczystości masz jeszcze sporo obowiązków. Fryzjer, makijaż, Błogosławieństwo i powiedzenie sobie “TAK” to nie wszystko. Musisz dopilnować transportu, dekoracji, ustawić winietki, sprawdzić czy sala już jest gotowa, w razie nieprzewidzianych problemów musisz działać. Abyście mogli w dniu ślubu cieszyć się sobą i o nic się nie martwić pomoc Wedding Plannera jest niezbędna. Przygotujemy scenariusz imprezy, dogadamy podwykonawców i sprawimy, że żadna nieprzewidziana sytuacja nie zepsuje Waszego ślubu i wesela.

Kilka realizacji Beautiful Moments

W czym możemy Wam pomóc?

Konsultacje ślubne

Doradzimy Wam we wszystkich aspektach dotyczących organizacji ślubu i wesela

Załatwienie formalności

Pomożemy Wam w załatwieniu wszystkich formalności i uzyskaniu niezbędnych zezwoleń

Stworzenie motywu przewodniego

Połączymy wszystkie aspekty ślubu i wesela jednym spójnym motywem

Stworzenie budżetu

Zadbamy o Wasz budżet planując i kontrolując wszystkie wydatki związane ze ślubem i weselem

Wyszukanie miejsca

Znajdziemy idealne i wymarzone miejsce na Wasz ślub, wesele lub inną uroczystość.

Ustalenie menu

Wspólnie z Młodą Parą skomponujemy menu, ustalimy rodzaje dań oraz ich ilości.

Dobór alkoholu

Pomożemy w doborze alkoholu, organizacji barmana lub innych podobnych atrakcji.

Wybór słodkości

Wspólnie z Wami wybierzemy idealny tort, zadbamy o piękny Candy Bar lub różne rodzaje ciast i deserów.

Dobór podwykonawców

Znajdziemy najlepszych podwykonawców i dobierzemy ich do Waszych potrzeb i budżetu.

Weryfikacja umów

Zweryfikujemy umowy z podwykonawcami i wprowadzimy korzystne dla Was zapisy.

Stylizacja Panny Młodej

Pomożemy w doborze sukni, fryzury i makijażu aby Panna Młoda wyglądała pięknie i czuła się wyjątkowo.

Stylizacja Pana Młodego

Wesprzemy Pana Młodego w doborze stroju oraz dodatków pasujących do jego urody.

Organizacja transportu

.Zorganizujemy Parze Młodej piękne auto do ślubu, a gościom zapewnimy bezpieczny transport

Organizacja noclegów

Zajmiemy się organizacją apartamentu dla nowożeńców oraz noclegów dla wszystkich gości.

Dobór dekoracji

Dobierzemy dekoracje kościoła, sali oraz innych miejsc do stylu i koloru przewodniego wesela.

Dobór papeterii

Wybierzemy papeterię ślubną zgodną ze stylem i kolorem przewodnim ślubu czy innej uroczystości.

Organizacja atrakcji

Zorganizujemy dla Was wyjątkowe i niepowtarzalne atrakcje spełniając Wasze najskrytsze marzenia.

Nadzór nad listą Gości

Stworzymy wspólnie z Wami listę Gości, a także potwierdzimy ich obecność na Waszym ślubie i weselu.

Stworzenie scenariusza

Stworzymy scenariusz dnia ślubu oraz zaplanujemy najdrobniejsze szczegóły Waszej uroczystości.

Koordynacja dnia ślubu

Zajmiemy się koordynacją dnia ślubu i wesela abyście mogli cieszyć się sobą i tym wyjątkowym dniem.

Częściowa organizacja ślubu i wesela

 

Masz już ustalony termin i miejsce ślubu, wybraną salę i podpisaną umowę z fotografem i DJ’em na wesele, a nie wiesz jak zabrać się za kolejne elementy organizacji swojego ślubu? Wiemy, że ilość spraw podczas przygotowań jest ogromna dlatego pomożemy Ci w organizacji na każdym etapie. Zgłoś się do nas jeśli masz problem ze znalezieniem podwykonawców ale również jeśli mamy kompleksowo zorganizować Twoją uroczystość. Stworzymy budżet, listę spraw i zorganizujemy za Ciebie pozostałe elementy.

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

 

Beautiful Moments działa w branży ślubnej wiele lat. Wiemy, jakie problemy i trudności podczas organizacji ślubu i wesela napotykają młode pary. Jesteśmy świadomi zagrożeń i ogromu spraw do załatwienia. Dlatego z nami czas przygotowań będzie upływał spokojnie i bez przeszkód. Zajmiemy się załatwianiem wszelkich formalności związanych ze ślubem, od wyszukania sprawdzonego miejsca na Waszą uroczystość, stworzenia budżetu, znalezienia podwykonawców, wyboru motywu i koloru przewodniego aż po wykonanie scenariusza niezbędnego do koordynacji dnia ślubu i wesela.

Koordynacja dnia ślubu i wesela

 

Za Wami długi czas przygotowań do najpiękniejszego dnia w życiu. Jesteście już bardzo zmęczeni i z niecierpliwością czekacie na powiedzenie sobie “tak”. Aby dzień ślubu i wesela przebiegał w spokojnej, pełnej miłości atmosferze, proponujemy Wam usługę koordynacji tego dnia. Przygotujemy dokładny scenariusz, skontaktujemy się ze wszystkimi usługodawcami, będziemy nadzorować ich pracę, sprawdzimy wszystkie szczegóły, zaradzimy kryzysom, abyście mogli cieszyć się sobą i swoim gośćmi.

Gale i eventy firmowe

W Beautiful Moments Wedding and Events zajmujemy się również kompleksową organizacją imprez firmowych, pikników, jubileuszy, szkoleń i targów oraz spotkań biznesowych. Zajmiemy się dla Was wyszukaniem sprawdzonego miejsca, profesjonalnych podwykonawców, atrakcji, zaproponujemy motyw przewodni, zorganizujemy niezwykłe dekoracje, stworzymy budżet i szczegółowy scenariusz eventu. Dzięki nam zarówno pracownicy jak i partnerzy biznesowi na długo zapamiętają zorganizowane wydarzenie.

Nasze realizacje dla biznesu