Niecały miesiąc temu świat się zatrzymał. Pamiętam swój ostatni dzień wakacji i wiadomości w telewizji, że Rosja zaatakowała Ukrainę. Stanęłam, zamarłam, nie dowierzałam. Wróciłam do Bydgoszczy i nie mogłam
powstrzymać łez. Kolejne wydarzenia były szybkie. Sprowadzanie osób z Ukrainy, pomoc materialna, zbiórki, pojedyncze historie, które mroziły krew w żyłach.

Wśród tych wydarzeń moja przyjaciółka przyjęła do swojego domu dwie Ukrainki. Pomogła. Zamieszkała z nią cudowna, młoda dziewczyna, Karina. Okazało się, że jest fotografem z pasji. Ma 20 lat, więc nie posiada dużego doświadczenia, ale zastanawiałam się jak jej pomóc. Dodatkowo zajmuję się również dekoracjami ślubnymi, a współpracująca ze mną florystka to również Ukrainka. Niezwykle utalentowana Oksana.

Wpadłam na pomysł, aby zorganizować sesję ślubną z udziałem osób z Ukrainy. Bałam się, że to nie będzie dobry pomysł, ale dziewczyny były nim zachwycone. Działałam dalej i kolejne osoby dołączające do projektu sprawiały, że chciałam więcej. Kamerzysta, dodatkowy fotograf, fryzjerka, makijażystka, modelki, szybko rozwijała się lista firm i osób chętnych do współpracy.

Tym sposobem stworzyliśmy najlepszą sesję ślubną jaką kiedykolwiek widziałam. Wiecie dlaczego? To
ludzie, Ci niesamowici ludzie sprawili, że pracowało nam się jak nigdy dotąd. Otrzymałam wczoraj materiały filmowe z sesji. Nigdy w życiu nie spodziewałabym się, że filmy z mojej sesji będę wyglądały jak światowe klipy filmowe. To jest coś niesamowitego. Nie umiem ukryć tych emocji. W środku czuję taką radość i podniecenie. Dlatego chcę to pokazać innym. Ludzie pracujący przy sesji okazali się profesjonalistami na najwyższym poziomie i choć już mam w otoczeniu cudowne firmy, z którymi współpracuję to oni powalili mnie na kolana. Naprawdę.

Zobaczcie jeden z klipów filmowych wykonanych przez DL Studio.

Możemy pomagać na wiele sposobów. To jest mój.

A poniżej przesyłam listę usługodawców i osób biorących udział w sesji:

Organizator: Beautiful Moments
Film: DL Studio Denys Lazarenko
Fotografia: n.donchenko ; Карина Гурицан
Miejsce: Barell Studio
Florystyka: Art & Flowers
Elementy dekoracyjne: APP Wypożyczalnia Dekoracji
Suknie ślubne: Patrycja Pardyka Pracownia Ślubna, sukienki koktajlowe, wieczorowe.
Makijaż: Valentina Bondarenko
Fryzury: Vita Lukovets/ Stylizacja fryzur damskich/ Bydgoszcz
Modelki: Anastasia Tsvirkun ; Radmila Nedelko ; Карина Гурицан ; Inna Kramer
Słodki stół: Sama słodycz
Oświetlenie i dym: Art and Show