Tropikalny słodki stół

Kiedy za oknem widać tylko szarości ja postanawiam się rozmarzyć i z grupą najlepszych firm zrealizować cudowną, tropikalną sesję ślubną. I wiecie co? Marzenia trzeba spełniać. Za chwilę zobaczycie jaki efekt osiągnęliśmy ale najpierw dowiecie się jak stworzyć przepiękny tropikalny klimat na Waszym weselu.

Tropikalny słodki stół

Podczas sesji chcieliśmy być oryginalni i stworzyć wyjątkowy słodki stół. Najnowszy trend w dekoracjach ślubnych czyli girlanda balonowa została przełamana egzotycznymi liśćmi monstery, palm i filodendronu. Bo to właśnie liście w tropikalnych dekoracjach budują wyjątkowy klimat. W połączeniu z soczystymi kolorami tworzą cudowną całość. Skąd kolory? Oczywiście, że to kwiaty stanowią największą dekorację. Stawiamy w tym przypadku na egzotyczne gatunki takie jak anturium, cymbidium czy lilie posiłkując się różnymi gatunkami róż i goździków w żywych, ciepłych kolorach. Postanowiliśmy również użyć kwiatów w kolorze roku, którym został Living Coral. Jak możecie zauważyć w sesji tropikalnej możemy dowolnie bawić się barwami, dodając różne odcienie różu, brzoskwiniowy, koralowy, zieleń i złoto. 

Kolejnym oryginalnym elementem sesji jest postawiony na huśtawce tort w złotych barwach, przystrojony pięknymi kwiatami. Wszystkie przygotowane słodkości idealnie pasują do całości dekoracji. Postawione na złotych geometrycznych stojakach i paterach w intensywnym kolorze tworzą cudowną, klimatyczną całość. Egzotyki dodają tutaj również tropikalne drinki.
Do takiego klimatu idealnie wpasowały się stylizacje Młodej Pary, ich biżuteria, makijaż i fryzury. Pamiętajcie, że przy wyborze stylu i motywu przewodniego Waszego ślubu musicie zwrócić uwagę również na Wasze stroje, osobowość i to w jakim miejscu organizujecie swój ślub i wesele. 
Ważna jest również papeteria ślubna. W tym przypadku postawiliśmy na transparentne zaproszenia ze złotymi zdobieniami. Były bardzo eleganckie i idealnie wpasowały się w klimat całej sesji. 

 

Cudowny klimat

Klimat tropikalny w tym wydaniu jest idealny dla zwariowanych par, które kochają oryginalne połączenia, intensywne kolory i egzotyczne podróże. Osobiście kocham ten styl i jestem zachwycona końcowym efektem sesji. Chciałam bardzo podziękować wszystkim firmom i osobom biorącym w niej udział. Cudownie mi się z Wami pracowało i uważam, że wykonaliśmy świetną pracę. Wasze egzotyczne i szalone osobowości czynią cuda!

W sesji wzięli udział:
Organizator / Wedding Planner: Beautiful Moments
Restauracja: Restauracja Saline
Fotografia: All in White Photography
Dekoracje: Projekt Flores
Obrusy: APP Wypożyczalnia Dekoracji
Papeteria: Decoris Wedding Collection
Dekoracje światłem: Art and Show
Suknie ślubne: Patrycja Pardyka Pracownia Ślubna, sukienki koktajlowe, wieczorowe.
Garnitury: Giacomo Conti
MakeUp: Atelierum
Fruzury: Passion Agnieszka Zielińska
Brylanty: Gemso
Jubiler: Cardano Jewellery – salony obrączek ślubnych
Drinki: Gravity Drink Bar
Candy bar: Domowe Ciasta Grudziądz
Modelki: Natalia Kiełpińska
Modele: Artur Soliński