Kim jestem i jakimi wartościami się kieruję?

Beautiful Moments było i jest zrzeszeniem najlepszych firm z branży ślubnej. Z tego narodziła się Agencja Ślubna. Ja nazywam się Anna Urbaniak i jestem Certyfikowanym Konsultantem Ślubnym. Co jest dla mnie najważniejsze w życiu i jakimi wartościami się kieruję?

Miłość, rodzina, pasja i profesjonalizm. Te wartości od dawna są obecne w mojej pracy, chociaż dopiero jako Wedding Planner mogę naprawdę powiedzieć, że kocham to co robię. Obserwowanie Waszej miłości, to jak na siebie patrzycie jest jednym z najcudowniejszych widoków na świecie. Moim zadaniem jest sprawić aby przygotowania do Waszego ślubu przebiegały spokojnie, profesjonalnie i według ustalonego planu. Wszystko po to, abyście mieli poczucie bezpieczeństwa i przede wszystkim miłości. Bo przecież od niej wszystko się zaczyna. Pamiętaj, że ślub to Twoje marzenie a ja pomogę Ci to marzenie zrealizować.

Jak to się stało, że zostałam Konsultantką Ślubną?

Pierwszy raz spotkałam się z tym zawodem oglądając cudowną Jenifer Lopez na ekranie telewizora w komedii romantycznej “Powiedz Tak”. Już wtedy marzyłam o bajkowym ślubie ale też zachwycałam się jej pracą. Była taka piękna, świetnie zorganizowana, przebojowa ale przede wszystkim w jej oczach można było zobaczyć wielką miłość do ślubów. I to mnie zachwyciło najbardziej. Po prawie 18 latach, wracając do tamtych wspomnień jestem szczęśliwa, że mogę pracować z Parami Młodymi i realizować ich marzenia. Konsultant ślubny jest prawą ręką Państwa Młodych. To on jest z nimi na każdym etapie przygotowań i to na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za organizację ślubu i wesela. I pomimo tej odpowiedzialności i często stresujących sytuacji, praca Wedding Plannera jest tego warta.