W krainie kwitnącej wiśni – sesja narzeczeńska

Sesje stylizowane0 komentarzy

Kolejny już raz szukaliśmy czegoś wyjątkowego i… znaleźliśmy. Kilkadziesiąt kilometrów za Bydgoszczą znajdują się wzgórza na których kwitną setki wiśniowych drzew, w oddali zaś płynie rzeka i kręcą się wiatraki. To właśnie tam zrealizujemy kolejną darmową sesję “W krainie kwitnącej wiśni”.

Co zrobić aby wziąć udział w stylizowanej sesji ślubnej? Wystarczy:

Informujemy, że wybierzemy tylko jedną, dwie lub trzy pary, które zaprosimy w nasz bajkowy świat.

Zasady zgłoszeń

W przypadku nie zgłoszenia się minimum dziesięciu Par lub nie spełnienia oczekiwań organizatorów, organizatorzy mogą odstąpić od wyboru Par. W przypadku wybrania tylko jednej Pary, Beautiful Moments może odstąpić od realizacji sesji.

W takim przypadku wybrana Para weźmie udział w kolejnej sesji bez konieczności brania udziału w wydarzeniu/konkursie.Sesja odbędzie się w miejscu wskazanym przez Członków Beautiful Moments realizujących sesję. Termin sesji uzależniony jest od kwitnienia drzew i pogody. Sesja będzie realizowana w trybie foto i video.

Zgłoszenia należy składać do 20.04.2018r. do godziny 22:00.

Rozstrzygnięcie 25.04.2018r. o godzinie 16:00 na profilu wydarzenia.

Warunkiem wzięcia udziału w sesji jest wyrażenie zgody na publikację zdjęć w celach Marketingowych dla Członków Beautiful Moments i firm realizujących sesję. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi parami.