Kiedy wspominam organizację ślubu Marty i Piotra pojawia mi się niezły uśmiech na twarzy. Uwielbiam śluby, w których mogę w pełni zrealizować wszystkie punkty, które założyliśmy na początku. I chociaż podczas organizacji nie było łatwo, pandemia nas wszystkich nie oszczędzała to efekty przerosły moje oczekiwania. 

Marta i Piotr marzyli o ślubie w stylu greenery, raczej w luźniejszym wydaniu. I choć postawiliśmy na dodatek złota w dekoracjach, to całość prezentowała się niesamowicie efektownie i zgodnie z oczekiwaniami Pary. 

Samo wesele było pełne wzruszeń, zwrotów akcji (dosłownie jak w filmie) z niesamowitymi przeżyciami muzycznymi. Pan Młody to zawodowy DJ, więc wybór firmy do oprawy muzycznej wesela nie był przypadkowy. Art and Show specjalizuje się w weselach na bardzo wysokim poziomie muzycznym, posiada w swojej ofercie nie tylko Dj’ów, ale również Live Acty z gwiazdami. Na weselu zagrał na bębnach Dziubee Drummer, a na saksofonie Marcin Pesos Stachowiak. Do tego koledzy Pana Młodego zrobili mu niespodziankę i wskoczyli za konsolę grając nieco muzyki klubowej. Uwielbiam takie emocje. 

Podczas podziękowań dla rodziców łzy lały się strumieniami. Zarówno rodzice, świadkowie jak i dziadkowie byli zachwyceni rozdaniem Oskarów. Śmialiśmy się i płakaliśmy jednocześnie.

Zobaczcie efekty mojej rocznej pracy przy tym ślubie. Ja jestem zachwycona.

Organizacja i koordynacja Beautiful Moments
Fotografie i film w wykonaniu Studia Broadway
Muzyka, niezastąpione Art and Show
Dekoracje Art&Flowers
Miejsce Dwór Hulanka
Tort i słodki stół Sama Słodycz