Dzisiaj przedstawiam Wam kolejną Młodą Parę, Anetę i Michała. Ich cudowny ślub odbył się w Pałacu Suchary. Przepiękne dekoracje w stylu Romantic Glamour były idealnie dopasowane zarówno do miejsca jak i wyglądu Pary. Anecie zależało na różowych odcieniach z dodatkiem dużej ilości zieleni. Dzięki połączeniu kwiatów i liści całość prezentowała się naprawdę zjawiskowo. Na stołach zagościły kompozycje kwiatowe na wysokich stojakach, kolorowe obrusy i serwetki. Idealnym rozwiązaniem w dekoracjach jest również papeteria ślubna, w tym przypadku menu dodało dużej elegancji. Klimat pałacowy sprawił, że nie chcieliśmy typowej fotobudki, a postawiliśmy na strefę foto, z piękną ścianką, gadżetami, księgą gości i Instaxem. Na tarasie zorganizowana została strefa chilloutu z kilkoma stolikami koktajlowymi i pasującymi elementami do całości dekoracji. 

Bukiet ślubny wpasował się w klimat wesela, ale przede wszystkim był odzwierciedleniem romantycznego i eleganckiego wyglądu Panny Młodej. Aneta miała na sobie piękną, zwiewną suknię w stylu glamour, która nadała jej niezwykłej delikatności i elegancji. Wyglądała po prostu zjawiskowo. 

Dodatkowym elementem ślubu, który sprawił, że całość prezentowała się wyjątkowo były szlafroki dla najbliższych Panny Młodej, które wykorzystaliśmy podczas zdjęć z przygotowań. Wspominając ślub Anety i Michała przypominam sobie o tych wyjątkowych kobietach z jej otoczenia. Prawdziwą siłę i wsparcie zapewniła przyjaciółka, mamy i ciocia Panny Młodej. Zawsze powtarzam moim Parom, że pełne radości i wielkiej kobiecej miłości zdjęcia z przygotowań są zawsze niezwykłą pamiątką. Tutaj nic nie było udawane. Emocje i wsparcie rodziny były niesamowite.

Powiem Wam, że uwielbiam każdy element dnia ślubu i wesela, w którym mogę się wzruszyć, uśmiechnąć, poczuć prawdziwe emocje. Mam to szczęście, że w mojej pracy mi ich nie brakuje, ale podczas tych przygotowań takich pięknych momentów było naprawdę dużo.

Natomiast prawdziwe emocje i wzruszenia pojawiły się podczas gali rozdania Oskarów zorganizowanej na podziękowania dla rodziców i świadków. Uwielbiam ten element wesela i polecam go chyba każdej mojej Młodej Parze. Zawsze podczas gali płaczę i śmieję się jednocześnie. 

To co? Oglądajcie zdjęcia z realizacji. Jestem przekonana, że będziecie zachwyceni.

Organizacja i koordynacja Beautiful Moments
Fotografie w wykonaniu Ohlala Wedding
Muzyka, niezastąpione Art and Show
Dekoracje Galeria Kwiatów
Miejsce Pałac Suchary