Ślub Kasi i Sebastiana odbył się w środku Borów Tucholskich w Evita Hotel & Spa. Uroczystość była zorganizowana naprawdę perfekcyjnie. Dobór usługodawców nie był przypadkowy, ponieważ wysoka jakość usług dla klienta była podstawową kwestią. Już na pierwszych zdjęciach można zobaczyć idealne dekoracje przygotowane przez jedną z najlepszych firm w województwie, a to wszystko na zdjęciach perfekcyjnej fotograf. Przy tej realizacji miałam niezwykłe szczęście do usługodawców, dlatego koordynacja dnia ślubu była już tylko formalnością. 

Pamiętam takie chwile kiedy Pan Młody przyjechał zobaczyć się z narzeczoną jeszcze przed ślubem. Pamiętam jak stał w korytarzu, czekając aż Kasia się przygotuje. First Look w ich wydaniu był tak nasycony emocjami, że oczywiście płakałam. Hehe. Jak już czytacie moje historie to wiecie, że łatwo się wzruszam, ale tym razem płakali wszyscy. 

Para Młoda brała ślub kościelny w pięknym miejscu. Na ceremonii grał i śpiewał chór gospel co dawało taką dawkę emocji, że wzruszeni byli niemal wszyscy goście. Powiem Wam, że takich cudownych chwil podczas całego ślubu i wesela było mnóstwo. Podziękowania dla rodziców, tort, fajerwerki, bawiące się z animatorem dzieci, wszystko na najwyższym poziomie. 

Na koniec zwieńczeniem ślubu i wesela była ślubna sesja na Santorini. Zobaczcie efekty pracy wszystkich usługodawców i  jak wyjątkowa była ta realizacja.

Koordynacja Beautiful Moments
Fotografie w wykonaniu Kamila Mądrzyńska Fotografia
Film w wykonaniu Wojwit Wedding Film
Muzyka Bella Notte Cover Band
Dekoracje Galeria Kwiatów
Miejsce Evita Hotel&Spa
Tort Cukiernia Sowa
Słodki stół Tortolandia
Makijaż Monika John Makeup
Fryzura Vita Lukovets
Animacje dla dzieci Animuszka