Oj. Są takie Pary, z którymi przyjaźnimy się do dzisiaj. Podczas organizacji ślubu Moniki i Alexa spędziliśmy ze sobą okołu roku. W tym czasie naprawdę się zaprzyjaźniliśmy. Oboje z mężem nie wyobrażamy sobie przyjazdu Moniki do Polski bez spotkania z nami. Co więcej, właśnie kupiliśmy bilety lotnicze do Szkocji, aby odwiedzić tą cudowną Parę. 

Monika to wulkan energii, miłości, emocji, uczuć, cudowna przyjaciółka i prawdziwa dusza towarzystwa.

Alex spokojny, wyważony, ciepły, kochający ponad życie, miłośnik dobrego whiskey i, czego nie wiedzieliśmy wcześniej, cudowny tancerz.

Do tej mieszanki charakterów możemy również dodać najwspanialsze dzieci pod słońcem, które były integralną częścią całego zamieszania ślubnego. 

Kolejną częścią ślubu Moniki i Alexa była rodzina i przyjaciele. Poniżej wkleję Wam cytat z innego mojego tekstu. Cytat, który idealnie opisuje to, jakie wspierające kobiety uczestniczyły w ślubie już od momentu przygotowań. 

Pracuję z Wami na codzień, słyszę o Waszych problemach, smutkach, radościach. Jestem z Wami podczas najważniejszego dnia w życiu, pełnego skrajnych emocji i uczuć. Spędziłam ostatni wtorek ze wspaniałymi kobietami. Przekazałyście mi niezwykłą energię.

Dzisiaj zerkam na nasze zdjęcia i nie mogę się napatrzeć. 

Jakie my jesteśmy piękne, kobiece, szczęśliwe.

Jako kobiety czerpiemy siłę z rodziny, przyjaciół, pracy, pasji, natury i przede wszystkim miłości. Każda z czegoś innego. Mamy różne przeżycia, charaktery i historie.

Pamiętajcie, że każda z nas jest wyjątkowa, przepiękna, wartościowa i silna. Wspierajcie się na każdym kroku, cieszcie się swoimi sukcesami, inspirujcie, nie zazdrośćcie, uśmiechnijcie się, przytulcie, podziękujcie.”

Jeśli chodzi o styl i motyw przewodni uroczystości, postawiliśmy na glamour z elementami boho. Wszystko było utrzymane w eleganckim stylu, ale delikatności dodawała duża ilości lekkiej zieleni. Kolory kwiatów, serwetek i pozostałych dodatków nawiązywały do barw z oryginalnej szkockiej kraty. W bukietach  i na serwetkach zagościły narodowe kwiaty szkocji, osty. Było magicznie. 

I tak Kochani, ten ślub był wyjątkowy nie tylko ze względu na dekoracje, muzykę, miejsce, jedzenie. On był wyjątkowy ze względu na ludzi, miłość, emocje, uczucia, zabawę, humor, śmiech, łzy wzruszenia. Dla takich chwil warto pracować po nocach, organizować, negocjować. Dla takich chwil pracuję w tej branży i dzięki takim realizacjom kocham to co robię. Kocham całą sobą.

Organizacja i koordynacja Beautiful Moments
Fotografie Malowane miłością
Muzyka, niezastąpione Art and Show
Dekoracje Art&Flowers
Miejsce Panorama Tucholi
Suknia ślubna Patrycja Pardyka
Makijaż Małgorzata Klonecka Makeup Artist
Fryzura Passion Agnieszka Zielińska